Doručenie zdarma nad 50 EUR
Prijímam Neprijímam Ďalšie informácie

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa

O nás

Sme mladá spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2010 a už si získala veľa priaznivcov a fanúšikov.

Prečo nakupovať práve u nás?

Do našej ponuky sa snažíme zaraďovať produkty, ktoré Vám uľahčia a spestria prácu pri varení, pečení ale aj pri organizovaní rôznych osláv a rodinných stretnutí. Vieme, že kuchyňa je srdcom domova, a preto ponúkame výrobky, ktoré Vás oslovia nie len svojím praktickým využitím ale aj zaujímavým dizajnom a zároveň pomôžu pripraviť chutné jedlá. Ak len hľadáte výborný darček pre svojich blízkych, tak ste rovnako na správnej adrese.

V ponuke máme rôzne produkty vyskúšané a overené od renomovaných značiek a dizajnérov ako napríklad: SILIKOMART, Fred&Friends, Joseph&Joseph a ďalšie.....

O zaujímavých novinkách tak v sortimente produktov, ako aj cenových akciách Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailov (stačí sa prihlásiť na ich odber na www.laskonka.sk).

Veríme, že nakupovanie prostredníctvom nášho internetového portálu Vám prinesie len radosť a potešenie a stanete sa našim verným zákazníkom. Radi uvítame vaše názory a postrehy na stránku a naše produkty, ako aj jej možné vylepšenia a typy na chýbajúce produkty.

Píšte na našu emailovú adresu: info@laskonka.sk

Srdečná vďaka

Vaša Laskonka.