Doručenie zdarma nad 50 EUR
Prijímam Neprijímam Ďalšie informácie

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa

Telefonicke objednavky

Fľaša EQUA Lavender Moon New, 600 ml

Dostupnosť: skladom

EQ.LMN6

9,95 €

Ukážka

Fľaša EQUA Lavender Moon New, 600 ml

Aj vy preferujete zdravý životný štýl a doma Vám ešte chýba zdravá fľaša?

Máme pre Vás riešenie! Zdravá fľaša EQUA je tu práve pre Vás. Štýlový dizajn a jej praktické vlastnosti z nej robia Vášho nového spoločníka do práce, na šport, do školy a škôlky, na cesty, skrátka na každý deň.

Fľaša s objemom 400 ml je vyrobená zo špeciálneho materiálu Tritan, ktorý odoláva teplotám až do 100 stupňov celzia, takže je vhodná tak na teplé nápoje (káva, čaj) ako aj studené (voda, džús).

A nezabudnite, ročne ľudstvo spotrebuje asi 1,5 milióna ton plastových fliaš, z nich sa recykluje sotva 20 % a zvyšných 80 % sa vyhadzuje a rozkladá v prírode takmer 500 rokov. A preto prispejte aj vy k ochrane životného prostredia. Zdravá fľaša EQUA šetrí nielen životné prostredie, ale aj Vašu peňaženku, pretože voda z vodovodu je rovnako kvalitná ako balená voda z obchodu, ale podstatne lacnejšia.

Tak začnite deň s našou zdravou fľašou EQUA. Skvelé riešenie za super cenu.

Viac detailov

Zdravá fľaša EQUA je vyrobená z organických materiálov a neobsahuje žiadne škodlivé látky ako napríklad BPA, ktoré sa nachádza v niektorých plastoch. Údržba je veľmi jednoduchá, môžete ju umývať ručne, ale aj v umývačke riadu.

Rozmery: výška 21 cm, priemer 7 cm

Objem:0.6 l

Materiál:Eastman Tritan, plast BPA free

Obsahuje:popruh na ruku

Fľaša EQUA Lavender Moon New, 600 ml <p><strong>Zdravá fľaša EQUA</strong> je vyrobená z organických materiálov a <strong>neobsahuje žiadne škodlivé látky ako napríklad BPA</strong>, ktoré sa nachádza v niektorých plastoch. Údržba je veľmi jednoduchá, môžete ju umývať ručne, ale aj v umývačke riadu.</p> <div class="param"> <p><span>Rozmery: výška 21 cm, priemer 7 cm</span></p> </div> <div class="param"> <p>Objem:<span>0.6 l</span></p> </div> <div class="param"> <p>Materiál:<span>Eastman Tritan, plast BPA free</span></p> </div> <div class="param"> <p>Obsahuje:<span>popruh na ruku</span></p> </div>
8,29 €